DSC03894
DSC03898
DSC03902
DSC03796
DSC03802
DSC03799
nutikas-beebi-metsa-haaled-1
nutikas-beebi-metsa-haaled-2
nutikas-beebi-metsa-haaled-3

häälitsev komplekt “Nutikas beebi”

Alates 0,30  Päev

Kategooria:
Päevapõhine hinnakujundus : häälitsev komplekt “Nutikas beebi”
Reede - 0,30 
Laupäev - 0,30 
Pühapäev - 0,30 
Esmaspäev - 0,30 
Teisipäev - 0,30 
Kolmapäev - 0,30 
Neljapäev - 0,30 
Laenutamise algkuupäev
Laenutamise lõppkuupäev

Kirjeldus

Meie sortimendis häälitsev sari “Nutikas beebi” – komplekt, mis koosneb kolmest raamatust: Metsa hääled; Lindlas; Pillimäng. Raamatud on mõeldud pere pisipõnnidele vanuses 1-3.

1.Raamat “Metsa hääled” 

Ilusad pildid, metsloomade hääled ja arendavad küsimused innustavad väikelast kaasa mõtlema ning raamatutega juba varakult sõprust sobitama. Harivast raamatukesest saab palju kasulikke teadmisi: Kes sööb tammetõrusid? Kelle ulgumine ajab hirmu nahka? Kes armastab mett? Jt.

2.Raamat “Lindlas”

Väikestele põnnidele juba tuttav „Nutika beebi” tegelane läheb lindlat avastama. Tule ja tutvu sinagi vahvate lindla elanikega ning kuula, mis häält nad teevad. Raamatu viimastel lehekülgedel saad päris ise lindude hääli matkida ning seejärel end aplausiga premeerida.

3.Raamat “Pillimäng”

Ilusad pildid, pillide hääled ja arendavad küsimused innustavad väikelast kaasa mõtlema ning raamatute ja muusikariistadega juba varakult sõprust sobitama. Harivast raamatukesest saab palju kasulikke teadmisi: Mis on ksülofon? Kuidas kõlab tamburiin? Millist häält teevad trummid? Jt.

Hoiatus! Raamatud töötavad kolme AG13 (1,5V × 3 = 4,5V) patareiga, mida võib vahetada ainult täiskasvanu! Patareid on väikesed ning laps võib need alla neelata. Laps ei tohi raamatuga enne mängida, kui patareid on nõuete kohaselt patareilaekas. 

Komplekti kuuluvad ka patareid!

 

Lisainfo

Autor

Min rendiperiood

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “häälitsev komplekt “Nutikas beebi””