puslemang-matemaatika-2
puslemang-matemaatika-1
puslemang-matemaatika-3

puslemäng “Matemaatika”

 1,75  - 4,50  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : puslemäng “Matemaatika”
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Puslemäng “Matemaatika” pakub lastele sissejuhatust numbrite maailma, loendamise, liitmise ja lahutamise põhitõdedesse. Mäng koosneb erksavärvilisest puslekaardist, kus iga kaart innustab lapsi vaatlema ja lugema, mitu eset on kujutatud, ning seejärel ühendama iga pusletükk vastava sobiva numbriga.

Selle mängu eesmärk on mitmekülgne:

  1. õpetab see lastele põhilisi matemaatilisi mõisteid, nagu loendamine, numbrite tundmine ning nende seos objektidega. See aitab luua tugeva aluse matemaatikaõppeks ja arendab nende arusaamist arvude maailmast.

  2. aitab mäng lastel arendada oma loogilist mõtlemist. Nad peavad analüüsima ja leidma õige ühenduse numbri ja objekti vahel, mis nõuab mõtlemist ja probleemilahendusoskusi.

  3. edendab see õppimisoskusi, kuna lapsed peavad jälgima ja analüüsima igat kaarti, et leida õige vastavus numbri ja objekti vahel. See tugevdab nende tähelepanu, keskendumist ja analüüsivõimet.

Mis veelgi tähtsam, see matemaatika puslemäng pakub lastele lõbusat ja harivat ajaviidet. See toob õppimise ja mängu omavahel kokku, muutes matemaatika huvitavaks ja arusaadavaks. Mäng sobib suurepäraselt nii iseseisvaks mängimiseks kui ka perede ja sõprade ringis koos mängimiseks, edendades koostööd ja suhtlemisoskusi.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “puslemäng “Matemaatika””