koer-nimega-money-1
koer-nimega-money-2
koer-nimega-money-3
koer-nimega-money-4

raamat Koer nimega Money

 3,15  - 7,90  perioodi hind

Kategooria:
Päevapõhine hinnakujundus : raamat “Koer nimega Money”
1 - 7 päeva : 3,15  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 5,60  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 7,90  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Liigutav lugu rääkivast labradorist nimega Money ehk Raha avab raha saladused nii lastele kui ka täiskasvanutele kergesti mõistetavas vormis, paljastades end tõeliseks finantsgeeniuseks.

Lapsed suudavad uut teavet kiiresti omaks võtta ja mõista, sest nende uudishimu ja avatud meel ei piira neid valede stereotüüpidega. See imeline raamat toob rahamaailma lähemale, õpetades lugejaid mänguliselt, kuidas rahaga targalt ümber käia. Money jagab lihtsaid ja praktilisi nõuandeid, kuidas teenida rohkem raha ning kuidas kergesti vabaneda võlgadest.

Ent see raamat pakub veelgi enamat – see inspireerib lugejaid saavutama rikkust ka siis, kui tundub, et rahaga on kitsas käes. Money õpetab, et finantsalane edu on võimalik igas vanuses ja igas olukorras.

Me soovitame seda lugu lugeda kõigile, kellel on huvi raha vastu, olenemata nende vanusest. See on haarav ja hariv lugemine nii lastele kui täiskasvanutele, mis avab ukse rahalisele teadlikkusele ning aitab meil kõigil saavutada parema rahalise tuleviku. Astuge koos labradoriga Money samm finantsvabaduse suunas ja avastage rõõm ning õnn raha mõistliku kasutamise kaudu!

Lisainfo

Autor

Min rendiperiood

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “raamat Koer nimega Money”