sonamang-3
sonamang-2
sonamang-1

sõnamäng

 1,75  - 4,50  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : sõnamäng
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Sõnamäng on ideaalne tööriist, mis teeb inglise keeleõppe lõbusaks ja kaasahaaravaks. Sõnavara õppimine muutub mänguks ning laps saab kergelt omandada uusi oskusi ja teadmisi. See mäng arendab nii keelelist suutlikkust kui ka loovust, aidates lastel inglise keelt lõbusalt ja mänguliselt õppida.

“Sõnad” on põnev ja hariv õppemäng, mis on suurepärane toetus lastele, kes alustavad oma kooliteed, samuti neile, kes on juba õppimisega alustanud, kuid vajavad abi inglise keele lugemis- ja õigekirjaoskuste arendamisel. Selles mängus seisab lapsel ees ülesanne leida kaasasolevatelt klotsidelt sobivad tähed, et moodustada mängukaardil kuvatud sõnad. See mitmekülgne tähestikumäng aitab tõhusalt arendada mäluoskusi, stimuleerib lapse uudishimu ja tõstab enesekindlust sõnavara õppimisel.

Klotsidega mängimine on lõbus ja kaasahaarav viis õppida oma esimesi ingliskeelseid sõnu. Laps saab loominguliselt harjutada tähestikku ning õppida sõnu mängulisel moel. Mäng pakub suurepärast võimalust vanematele kaasata lapsi lugemise ja õigekirja harjutamisse ning toetada nende õpiprotsessi.

Laske lastel õppida ja avastada inglise keelt mängu kaudu ning avastage koos nendega uusi põnevaid sõnu!

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “sõnamäng”