Meist

KES ME OLEME?

Tere!

Mina olen Galina Jertsalova, ettevõtte Lapseväli OÜ pereema ja asutaja.

Olen erialaselt farmatseut ning juba 15 aastat töötanud tervishoiu valdkonnas. Viimane aasta on möödunud kodus pere pisemat kasvatades. Varajasest noorusest peale on mulle huvi pakkunud ka psühholoogia, nii 2017 aastal läksin õppima konstellööriks.

Konstellatsioonidest ettevõtte asutamiseni

Ettevõtte nimetus “Lapseväli” tuli konstellatsioonide põhimõttest – Kõik mis ümbritseb inimest, ehk väli tema ümber mõjutab teda ning inimene saab ise valida, kuidas toimuvale reageerida. Sellest mõttest sündis ka ettevõtte slogan “Sinu laps, Sinu valik”. Lapsevanemana oled kõige olulisem inimene oma pisikese elus, kelle kaudu õpib ta maailma tundma ning suuresti just Sinu valikutest sõltub lapse heaolu. Mind kõnetavad Montessori ja Waldorfi metoodikad, kus suhtutakse lapsesse nagu täiskasvanusse, pakkudes talle arendavaid tegevusi mis toetavad ja õpetavad iseseisvuma.

Minu meeskond – Minu pere

Peale pereema tegutseb Lapseväli ettevõttes ka IT teadmistega pereisa, kes viib ellu ideede tehnilise poole. Meie ettevõtte peategelane on aga meie tütar Diljara, kes oli inspiratsiooniks ettevõtte asutamisele, et lahendada mure mänguasjade ja teiste lastetarvete ülekuhjumise probleemile kodus.

Lapseväli

Ettevõtte Lapseväli OÜ pakub mänguasjade ja lastetarvete rentimise teenust. Meie panus teeb lihtsamaks lastevanemate töö ja huvitavamaks laste mängud. Meie missiooniks on  säästa teie aega, raha ja ruumi kodus. Ligi 90% meie sortimendist on soetatud järelturult, mis toetab jätkusuutlikuse printsiipi.

Ka Sinul on võimalik anda oma panus annetades või müües oma vanad seisma jäänud mänguasjad või lastetarbed meile laenutusse.

Loodan, et kohtume peagi!

Lapseväli OÜ perekond

Anname teile teada, kui toode on tagasi ning on läbinud vajaliku hoolduse. Palun jätke oma kehtiv e-posti aadress.
1
Scan the code
Klienditeenindus
Tere!
Kas ma saan Teid aidata?