Meist

KES ME OLEME?

Tere!

Mina olen Galina Jertsalova, ettevõtte Lapseväli OÜ pereema ja asutaja.

Olen erialaselt farmatseut ning juba 15 aastat töötanud tervishoiu valdkonnas. Viimane aasta on möödunud kodus pere pisemat kasvatades. Varajasest noorusest peale on mulle huvi pakkunud ka psühholoogia, nii 2017 aastal läksin õppima konstellööriks. Praktiseerides sain aru, et ei soovi konsulteerida, vaid soovin keskenduda muudele viisidele, kuidas saaksin panustada perede ja nende heaolu toetamisse.

Konstellatsioonidest ettevõtte asutamiseni

Ettevõtte “Lapseväli” nimi pärineb konstellatsioonide põhimõtetest – kõik, mis ümbritseb inimest, ehk väli tema ümber, mõjutab teda ning inimene ise saab valida, kuidas toimuvale reageerida. Sellest ideest tuleneb ka ettevõtte slogan “Sinu laps, Sinu valik”, mis peegeldab mõtet, et vanemate otsused ja käitumine mängivad keskset rolli lapse arengus kuna nemad ei ole mitte ainult hoolitsejad, vaid ka õpetajad ja eeskujud, kes mõjutavad lapse maailmapilti ja heaolu.  Lapsed on eriti tundlikud oma ümbrusele, seega on oluline luua keskkond, mis toetab nende arengut.

Minu meeskond – Minu pere

Lapseväli OÜ meeskonnas on lisaks pereemale ka IT-alase taustaga pereisa, kes vastutab ettevõtte ideede tehnilise teostuse eest. Kuid meie ettevõtte tegelik inspiratsiooniallikas on meie tütar Diljara. Tema oli see, kes ajendas meid Lapseväli OÜ-d looma. Kuna talle ostetud Pikleri kolmnurk ei pakkunud Diljarale huvi, tekkis mõte rentimisega tegeleda. Just see toode oli esimene mida hakkasime oma klientidele pakkuma.

Lapseväli

Ettevõtte Lapseväli OÜ tegeleb laste mänguasjade ja tarvikute rentimisega, mis säästab lapsevanemaid üleliigseid asju täis kodust. Meie missiooniks on olla lastevanemate heaks koostööpartneriks, pakkudes neile võimalust proovida erinevaid tooteid just neile sobiva perioodi vältel ning ilma suuri väljaminekuid tegemata. Renditoodete kasutamine aitab planeerida pere igakuiseid kulusid võimalikult efektiivselt ja mõistlikult.

Ligi 90% meie sortimendist on soetatud järelturult, mis toetab jätkusuutlikuse printsiipi. Meie filosoofia ei hõlma uue mänguasja ostmist, eriti kui pole kindlust, et see lapsele meeldib. Paljud vanemad ei soovi müüa kasutatud mänguasju, vaid eelistavad neid lihtsalt ära anda. Lapseväli OÜ pakub selles osas mugavat lahendust, võimaldades vanematel rentida mänguasju ja tarvikuid, testida neid ning siis otsustada, kas need sobivad nende lapsele, ilma et peaksid muretsema suurte kulutuste või hilisema müügi pärast.

Ootame Sinuga kohtumist!

Lapseväli OÜ perekond

Anname teile teada, kui toode on tagasi ning on läbinud vajaliku hoolduse. Palun jätke oma kehtiv e-posti aadress.