Müügitingimused

ESEMETE MÜÜGITINGIMUSED JA REEGLID

Kehtivad alates 15.06.2024

1.Üldsätted

Need tingimused kehtivad ostudele, mida tehakse veebipoest aadressil https://lapsevali.ee/ . Müüjaks on Lapseväli OÜ (registrikood 16391623, juriidiline aadress Aiandi 8/1, Mustamäe, Tallinn, 12915, Eesti). Enne ostu sooritamist palume teil tutvuda ja nõustuda nende tingimustega.

2. Tellimuse esitamine

Ostja tellib kauba selle veebilehe kaudu, märkides ära tellitava kauba liiki ja koguse. Tellimuse esitamisel esitatud informatsioon peab olema tõene ja täpne. Ostjal on võimalus tasuda toote eest veebipoes sisalduvate makseviiside abil või tasudes müüja poolt koostatud ja ostjale e-postiga saadetud vastava arve järgi. Makse toimub turvaliselt läbi kolmanda osapoole makseteenuse pakkuja (Maksekeskus AS)

3. Hinnad

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

4.Kättetoimetamine

Tooded on tellimisega ja saadetakse välja Lätist. Kauba toimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist (Omniva või Venipak) ja kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel. Alates 30€ ostust on transport TASUTA. Tarneaeg on kuni 5 tööpäeva peale kauba eest makse laekumist. Kui tellimuses on rendikaupu ja tellimisajaga tooteid, saadetakse kaubad eraldi ning summa tasuta saatmise jaoks rakendatakse eraldi.

5. Tagastamine

Ostjal on õigus tellitud kaup 14 päeva jooksul pärast kättesaamist tagastada, saates Müüjale kaubast keeldumise avaldus (teave, et Ostja soovib kasutada oma taganemisõigust). Ostja on kohustatud tagastama toode Müüjale 7 päeva jooksul peale keeldumiskirja saatmist. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastamisega seotud kulud kannab ostja. 

Läti Vabariigi tarbijaõiguste kaitseseaduse artikli 12 kuues osa ütleb, et “tarbija vastutab taganemisõiguse kasutamise ajal toote kvaliteedi ja ohutuse säilitamise eest”. Müüja jätab endale õiguse keelduda Ostjal taganemisõiguse kasutamisest või hüvitise maksmisest kinni pidada juhul, kui toode on kahjustatud, jättes toote kasutamise ajal hooletusse või ei järgi juhendis toodud juhiseid, kui toote originaalpakend on kadunud või kui selle pakend on oluliselt kahjustatud.

6. Vastutus

Lapseväli OÜ ei vastuta mistahes kahju eest, mis tuleneb veebipoest ostetud kaupade kasutamisest.

7.Andmetöötlus

Ostja kinnitab tellimust vormistades vajalike andmete sisestamisega, et ta on tutvunud ja nõustub, et tema poolt edastatud andmeid kasutatakse selleks, et Müüja saaks Ostja tellimuse vastu võtta ja kaup kohale toimetada vastavalt seadusandluse nõuetele. Andmete sisestamisega nõustub Ostja, et nimetatud e-posti aadressile saadetakse Ostja tellimuse töötlemisega, samuti keeldumisõiguse realiseerimisega seotud teated.

Anname teile teada, kui toode on tagasi ning on läbinud vajaliku hoolduse. Palun jätke oma kehtiv e-posti aadress.