pehmed klotsid 37 osa
pehmed klotsid 16 ratast
pehmed klotsid rataste kokkupanek
pehmed klotsid tegevused
pehmed klotsid omadused

Pehmed klotsid 37 osa ratastega

0 out of 5

27,90 

Pehmed klotsid 37 osa – 21 klotsi ja 16 ratast – võimaldab lastel ehitada erinevaid objekte ja sõidukeid. Klotsid on valmistatud ohutust TEP-materjalist, on erksavärvilised ja sametised. Komplekt on ideaalne kingitus, pakkudes arendavat mänguaega. Pakend on mugava käepidemega lihtsaks hoiustamiseks ja transportimiseks.

Hoiatus! Ei sobi alla 36 kuu vanustele lastele. Kasutage täiskasvanu järelevalve all.

Kättesaadavus: 12 laos Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pehmed klotsid 37 osa on loodud tornide, robotide, loomade ja muude objektide rajamiseks, mida laps suudab oma loovuse ja kujutlusvõime abil välja mõelda. Rataste olemasolu võimaldab luua uusi transpordivahendeid ja konstrueerida nende järgi sõidukeid, millega saab mängida igal pool: kodus, vannitoas ja liivakastis.

Komplekti sisu:

  • 21 klotsi
  • 16 ratast

Rataste disain võimaldab neid kinnitada erinevate kuubikute külge, mis laiendab mänguvõimalusi ja muudab mängimise huvitavamaks võrreldes fikseeritud ratastega mänguasjadega.

Kõik osad on valmistatud TEP-ist (termoplastiline elastomeer), mis on lastele ohutu. Klotsid on erksate ja küllastunud värvidega ning katsudes sametised. Laps võib nende peale istuda või astuda, neid närida või lasta terve hunniku pehmeid klotse enda peale kukkuda, ilma et see teeks haiget. 

Pehmed klotsid on suurepärane kingitus mis tahes eriliseks sündmuseks või lihtsalt rõõmuks, et pakkuda lapsele arendavat mänguaega. Pakend on varustatud mugava käepidemega, mis võimaldab lapsel pärast mängimist kklotsid kiiresti tagasi pakendisse panna, hoides mänguala korras. Lisaks saab komplekti kergelt viia ühest kohast teise, olgu see siis kodus või väljas.

Hoiatus! Sisaldab väikseid detaile. Ei ole mõeldud alla 36 kuu vanustele lastele. Kasutage ainult täiskasvanu otsese järelevalve all. Pakend ei ole mängimiseks.

Lisainfo

Kaal 0,750 kg
Mõõtmed 33 × 9,5 × 23 cm
Bränd