pehmed klotsid 42tk hobedaga
pehmed klotsid 42 tk hobedaga
pehmed klotsid 42 tk hobedaga-1

pehmed klotsid 42tk hõbedaga

0 out of 5

32,90 

Pehmed klotsid 42tk hõbedaga on hinnatud oma ülipehme materjali poolest, mis on valmistatud TEP-ist (termoplastiline elastomeer) ja lastele ohutu. Klotsid arendavad loovust, silma-käe koordinatsiooni, motoorseid oskusi, värvide tundmist ja arvutamist.

Materjal on töödeldud hõbeioonidega hügieeni tagamiseks. Neid on lihtne puhastada ja steriliseerida, sobivad närimiseks ja hammaste tuleku ajaks. Klotsid on disainitud väikelastele ja sobivad ideaalselt nende kätele.

Hoiatus! Sobib kasutamiseks alates 3. elukuust täiskasvanu järelevalve all. Pakend ei ole mängimiseks

Kättesaadavus: 3 laos Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pehmed klotsid 42tk on vanemate ja laste seas hinnatud oma ülipehme materjali poolest, mis ei tee haiget, kui kogemata peale astuda. Kõik osad on valmistatud TEP-ist (termoplastiline elastomeer), mis on töödeldud hõbeioonidega ning on lastele ohutu. Klotsid aitavad arendada loovust, silma-käe koordinatsiooni, motoorseid oskusi, värvide tundmist ja esimest arvutamist. Varajane õppimine ja meelelahutus käivad käsikäes! 

Klotside puhastamine ja steriliseerimine on lihtne, kas keeva veega või pesumasinas. Need on ohutud närimiseks ja lakkumiseks, seega on ideaalsed mänguasjad hammaste tuleku ajaks. Klotsid on loodud väikelastele ja sobivad ideaalselt nende kätele, et väiksed arhitektid saaksid neid haarata, virnastada ja ise lahti võtta.

Hoiatus! Sobib kasutamiseks alates 3. elukuust täiskasvanu järelevalve all. Pakend ei ole mängimiseks.

 

Lisainfo

Kaal 1,150 kg
Mõõtmed 33 × 9,5 × 36,5 cm
Põhimaterjal

Bränd

Sobilik vanus