3d maalimine plastiliinist kass
KD_clay_Cat_Eng
Cat
Plate_Cat
plasticine_06
plasticine_09

3D maalimine plastiliinist “Kass”

0 out of 5

17,50 

Tarneaeg 1-5 tööpäeva ✨

Kids Do loominguline komplekt “3D maalimine plastiliinist Kass” on täiuslik sensoorne DIY tegevus nii väikestele kui ka suurtele lastele, kes on kasside suured armastajad. See komplekt võimaldab lastel arendada oma loovust ja peenmotoorikat, luues mängiva kassi kuju, mida saab pärast maalimist ja kaunistamist uhkusega näidata. Komplekt sisaldab kõike vajalikku – mitmevärvilist plastiliini, eelkujundatud šablooni ja tööriistu, et muuta kunstitegevus lihtsaks ja lõbusaks. Ideaalne kingitus sünnipäevadeks või lihtsalt lõbusaks ajaviiteks, pakkudes tunde loomingulist mängu ja rahulolu isevalmistatud teosest.

Sobib alates 3. eluaastast täiskasvanu järelevalve all.

Kättesaadavus: 31 laos Kategooria:

Kirjeldus

3D maalimine plastiliinist Kass on täiuslik sensoorne DIY tegevus nii väikestele kui ka suurtele lastele, kes armastavad kasse ja naudivad nendega mängimist. 

Peamine väärtus peitub sensoorses arengus: sõrmedega määrimine ja silumine sütitab mitte ainult kujutlusvõimet, vaid stimuleerib peenmotoorikat ja sensoorset tajumist, parandab silma-käe koordinatsiooni ja keskendumisvõimet ning on lihtsalt väga meditatiivne ja rahustav tegevus. Savi pehmus ja tekstuur pakuvad lastele unikaalset meelelist kogemust, mis aitab neil paremini mõista ja tunnetada erinevaid materjale. Lisaks plastiliini värvigamma arendab värvide äratundmist. Peale seda lapsed saavad täita šablooni pehme ja kergesti vormitava saviplastiliiniga, luues tekstuurse ja kaasahaarava kunstiteose, mille üle nad võivad uhked olla!

Komplektis leidub

  • Kassi kontuuridega puitkiudplaat (HDF-plaat)
  • 9 värviline saviplastiliin, mis kõvastud pärast sõrmedega plaadile määrimist.
  • Pulk äärte silumiseks

Kids Do loominguline komplekt “3D maalimine plastiliinist Kass” on ideaalne kingitus kõigile kasside/koduloomade armastajatele mis tahes eriliseks sündmuseks või lihtsalt lõbusaks ajaviiteks. Olgu see kasutamiseks üksi või lõbusa grupitegevusena, see savimaalimise komplekt lubab tunde loovat lõbu,  hariduslikku väärtust ja rahulolu isevalmistatud teosest.

Ettevaatust! Plastiliin kuivab õhu käes üsna kiiresti. Kui te pole kogu savi ära kasutanud, pange see kotti ja sulgege tihedalt kuni järgmise kasutamiseni. Hoida kuivas kohas. Kaitsta tule eest.

Hoiatus! Sisaldab väikseid detaile. Ei ole mõeldud alla 36 kuu vanustele lastele. Kasutage ainult täiskasvanu otsese järelevalve all. Pakend ei ole mängimiseks.

Lisainfo

Kaal 0,400 kg
Mõõtmed 33 × 25 × 4 cm
Sobilik vanus

Bränd