porandakiik-lind-lauamang-3
porandakiik-lind-lauamang-1
porandakiik-lind-lauamang-2

põrandakiik “Lind Lauamäng”

 10,00  - 20,00  perioodi hind

Kategooria:
Päevapõhine hinnakujundus : põrandakiik “Lind Lauamäng”
1 - 7 päeva : 10,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 15,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 20,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Põrandakiik on suurepärane valik väikelapse terve arengu toetamiseks, pakkudes mitmekülgseid võimalusi rõõmsaks ja aktiivseks mänguks. See põnev mänguasi aitab oluliselt kaasa lapse kehatunnetuse, koordinatsiooni, ruumi tajumise ja liikumisarmastuse arengule. Selle lisaväärtus seisneb ka loovmõtlemise ja fantaasia arendamises, kuna kiike saab mitmel erineval viisil kasutada.

Kiik võib olla tasakaalukiik, millel laps saab oma osavust ja tasakaalu harjutada. Samuti võib see muutuda turnimisredeliks, mis julgustab lapsi füüsiliselt aktiivselt mängima. Lisaks võib kiik muutuda tunneliks, väravaks, mänguasjade pesaks või milleks iganes laps suudab fantaasias välja mõelda. See innustab lapsi loovalt mängima ning arendab nende fantaasiarikkust.

Kiige käepidemed on mugavalt paigutatud, et lapsed saaksid iseseisvalt kiikesse siseneda ja sealt väljuda, toetades nende enesekindlust ja iseseisvust.

Valmistatud käsitööna kvaliteetse kasevineerist, tagab kiik vastupidavuse ja turvalisuse.

Kiik on sobilik lastele alates 1. eluaastast ning selle maksimaalne kandevõime on 50 kg, mis tähendab, et see kasvab koos lapsega ning pakub rõõmu mitmeid aastaid.

Oluline teada, et see kiik on mõeldud kasutamiseks ainult siseruumides, pakkudes seeläbi ohutut ja meelelahutuslikku ajaviidet. Välitingimustes kasutamiseks see ei sobi.

Kiige mõõtmed on 41 cm (pikkus) x 89 cm (laius) x 39 cm (kõrgus), mistõttu saab selle kätte järgi tulles või kulleriga tellides. 

Kiigesellid on suurepärane võimalus toetada oma lapse arengut ja pakkuda talle palju rõõmu ja liikumisrõõmu. Andke oma lapsele hoogu ja avastage koos rõõmu mängimisest!

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “põrandakiik “Lind Lauamäng””