ulanik-taktiilne-lotomang-imelised-tahed-2
ulanik-taktiilne-lotomang-imelised-tahed-1
ulanik-taktiilne-lotomang-imelised-tahed-3

taktiilne lotomäng “Imelised tähed”

 1,75  - 4,50  perioodi hind

“Imelised tähed” – taktiilne lotomäng, mis ühendab hariduse ja lõbu, arendades visuaalset keskendumisvõimet, mõtlemist, mälu ning sensoorseid ja peenmotoorseid oskusi. Mängukomplekt sisaldab 14 puidust figuuri, mänguketast noolega ja linasest kotti, pakkudes väärtuslikke õppetunde kuju, koguse ja värvide kohta mängulises formaadis. Materjalid on keskkonnasõbralikud, sobivad lastele alates 3. eluaastast.

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : taktiilne lotomäng “Imelised tähed”
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Taktiilne lotomäng “Imelised tähed” on keskendub visuaalsele keskendumisvõimele, mõtlemisele, mälu parandamisele ning sensoorsete ja peenmotoorsete oskuste arendamisele läbi mängulise tegevuse. Samuti õpetab mäng lapsi olema visad ja tähelepanelikud, ning aitab õppida tasakaalu, kuju ja koguse mõisteid. Mäng sisaldab võrdlemise, klassifitseerimise ja analüüsi elemente, mis kõik on olulised oskused igapäevaelus toimetulekuks.

Mängukomplekt sisaldab

  • 14 puidust figuuri erinevates kujundites ja värvides
  • Mänguketast noolega
  • Linasest kotti

Mängu eesmärk

Taktiilne lotomäng Imelised tähed” on suurepärane vahend, mis ühendab lõbusa tegevuse harivaga, sobides nii väikestele kui ka vanematele lastele. See on ideaalne mäng perekondlikuks ajaveetmiseks, õpetades lastele olulisi oskusi mängulises ja kaasahaaravas formaadis. Mäng algab mänguketta keeramisega, mille nool osutab erinevatele kujunditele. Lapsed peavad seejärel valima kotist õigeid figuure vastavalt noole suunale, mis arendab nende võimet jälgida juhiseid ja tunnustada erinevaid vorme ja värve. Kui mängija valib vale kujundi, peab ta järgmise mängukorra vahele jätma, mis lisab mängule strateegilist mõõdet ning õpetab tagajärgede mõistmist.

Materjalid

Mängudetailid on valmistatud kvaliteetsest pärnapuust, kaetud loodusliku BIOFA vahaga. See vaha koosneb ainult looduslikest komponentidest (mesilas- ja karnauba vahade segu), tagades nii keskkonnasõbralikkuse kui ka ohutuse isegi kõige väiksematele mängijatele. Puidu loomulik tekstuur ja vahakate rõhutavad mängu looduslähedust ja pakuvad taktiilset kogemust. Sobib lastele alates 3. eluaastast

 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “taktiilne lotomäng “Imelised tähed””