puslemang-leia-voti-2
puslemang-leia-voti-3
puslemang-leia-voti-1

puslemäng “Leia võti”

1,75  - 4,50 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : puslemäng “Leia võti”
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Puslemäng “Leia võti” on põnev ja hariv mäng, mis pakub lastele võimalust avastada maailma läbi lukkude ja võtmete. See mäng sisaldab 8 erineva konfiguratsiooniga puidust luku, millel on vastavad võtmed. Lapsel on ülesandeks mõelda ja katsetada erinevate võtmete ning lukkude kombinatsioone, et leida iga luku jaoks õige võti ning see seejärel lukuava külge sobitada.

Mäng “Leia võti” innustab last arendama loogilist mõtlemist ning tähelepanelikkust. Laps õpib läbi katsetamise ja põneva pusle lahendamise, kuidas erinevad lukud ja võtmed omavahel sobivad. See õpetab kannatlikkust ja visadust, kuna mõnikord võib õige kombinatsiooni leidmine nõuda veidi aega ja järjekindlust.

Kas teadsite, et keskajal olid linnad öösiti lukus ning ainult neil, kellel olid linna võtmed, oli võimalus vabalt tulla ja minna? “Leia võti” mängu kaudu saavad lapsed tunda end justkui linna valvuritena, kes peavad õige võtme leidmiseks ja luku avamiseks oma loogilisi oskusi kasutama. See ajalooline taust lisab mängule põnevust ja annab lastele võimaluse õppida midagi uut ning samal ajal lõbutseda.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “puslemäng “Leia võti””