loto-kodu-2
loto-kodu-1

loto Kodu

1,75  - 4,50 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : loto Kodu
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Loto “Kodu” on mitmekülgne ja hariv mäng, mis pakub lastele võimalust sukelduda koduse elu igapäevastesse stseenidesse, samal ajal arendades mitmeid olulisi oskusi. Mängu keskmes on kaks lõbusat tegelast – poiss ja tüdruk, kes armastavad pesemist, ujumist ja maitsvate roogade söömist. Nende väikeste tegelaste igapäevaelu on täis seiklusi ja üllatusi ning mäng toob selle kõik sinu laste ette.

Lisaks mängulisele lõbule pakub loto ka harivaid eeliseid:

  1. õppimine läbi mängu: mäng on ideaalne viis arendada erinevaid oskusi nagu mälu, kõnepruuki, fantaasiat, tähelepanu ja sihikindlust. Lapsed saavad õppida uusi sõnu, samal ajal mängides ja lõbutsedes.
  2. koostöö ja konkurents: mängu saab mängida nii iseseisvalt kui ka koos teiste lastega. See julgustab koostööd, kui lapsed üritavad üksteisele leida õigeid kiipe, kuid samal ajal võib see olla ka võistluslik, kui lapsed võistlevad selle nimel, kes suudab kõige kiiremini kiibid õigete stseenidega sobitada.
  3. peenmotoorika arendamine: mäng nõuab käteosavust ja peenmotoorika arendamist, kuna lapsed peavad kiibid õigete stseenidega sobitama. See aitab neil parandada käte ja sõrmede liigutuste täpsust ja kontrolli.
  4. igapäevase rutiini mõistmine: mäng annab lastele ülevaate igapäevase rutiini kohta, õpetades neile, millised tegevused ja esemed on osa tavalisest päevast.

Komplekt sisaldab viit erinevat kodust stseeni kujutavat kaarti ja 30 kiipi, mis kujutavad erinevaid koduseid esemeid ja kaupu. Laste ülesandeks on sobitada õiged kiibid õigete stseenidega.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “loto Kodu”