magnetkonstruktor-rong-tommy-2
magnetkonstruktor-rong-tommy-1
magnetkonstruktor-rong-tommy-3

magnetkonstruktor “Rong Tommy”

2,10  - 6,00 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : magnetkonstruktor “Rong Tommy”
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Magnetkonstruktor “Rong Tommy” on põnev ja hariv ehitusmänguasi, mis võimaldab lapsel luua omaenda magnetilise rongi. Komplekti kuulub 2 vagunit, 2 magnetpulka, 2 magnetpalli, kere ja rattad. Need detailid on valmistatud kvaliteetsest plastikust ja neil on tugevad magnetid, mis võimaldavad neid omavahel ühendada ja luua erineva pikkusega ronge. Üks suurimaid võlusid on vaadata, kuidas magnetdetailid tõmbuvad üksteise poole ja moodustavad kindla ja stabiilse ühenduse.

Lapsed saavad komplekti kuuluvaid detaile vahetada ja ümber paigutada vastavalt oma soovile, mis annab neile võimaluse leiutada oma sõidukeid. Sisseehitatud tagasitõmme mehhanism tagab, et rong liigub kiiresti ja sujuvalt, pakkudes lastele põnevaid sõiduelamusi.

Üks suurepärane omadus Magnetkonstruktor “Rong Tommy” juures on see, et see on ühilduv teiste Smartmaxi komplektidega. See tähendab, et kui teil on juba teisi Smartmaxi mänguasju, saate neid selle komplektiga kombineerida, luues veelgi keerukamaid ja huvitavamaid ehitisi. See stimuleerib laste loovust ja probleemilahendusoskusi ning julgustab neid avastama erinevaid ehitamisvõimalusi.

Lisainfo

Mõõtmed 24 × 24 × 6 cm
Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “magnetkonstruktor “Rong Tommy””