loogikamang-tasku-katamino-2
loogikamang-tasku-katamino-1

loogikamäng “Tasku katamino “

2,10  - 6,00 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : loogikamäng “Tasku katamino”
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Katamino on mitmekülgne ja arendav loogikamäng, mis pakub meelelahutust erinevas vanuses inimestele. Mängu põhikomponentideks on mängulaud ja “pentaminod” – erineva kuju ja värviga klotsid, mis teevad sellest mängust tõeliselt unikaalse väljakutse. Reegliraamat pakub mängijatele sadu erinevate raskusastmetega kombinatsioone ja ülesandeid. Mängu eesmärk on paigutada pentaminod mängulauale nii, et kõik klotsid sobiksid omavahel kokku ja kogu mänguala oleks täielikult täidetud. See kõlab lihtsalt, kuid tegelikult nõuab mäng osavust, loogilist mõtlemist ja ruumilist ettekujutusvõimet.

Katamino on suurepärane viis aega veeta üksi või sõpradega ning samal ajal arendada oma aju. See aitab parandada probleemilahendamise oskusi, ruumilist mõtlemist ja loogilist analüüsi. Mäng sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele ning pakub pidevat väljakutset, kuna raskusaste võib vastavalt mängija oskustele ja kogemustele varieeruda. 

Lisaks eelnevale on Tasku Katamino ideaalne mäng reisile võtmiseks. Mäng võtab vähe ruumi reisikohvris või käekotis ning on alati valmis pakkuma meelelahutust, kui on vaba hetk.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “loogikamäng “Tasku katamino “”