sorteerimismang-pallide-ja-katseklaasidega-1
sorteerimismang-pallide-ja-katseklaasidega-2

sorteerimismäng pallide ja katseklaasidega

 1,75  - 4,50  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : sorteerimismäng pallide ja katseklaasidega
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Sorteerimismäng pallide ja katseklaasidega on lõbus ja õpetlik viis lapse arendamiseks! Selle põhieesmärk on sorteerida pallid katseklaasidesse kahepoolsel kaardil näidatud ülesanne järgi. Kaardid on nummerdatud. Alustada sorteerimist parem esimestest harjutusest kuna numeratsiooni kasvades ülesanded muutuvad keerulisemaks. Algul saab palle koguda näppudega ja kui sõrmehaare on hästi treenitud, võib proovida tangidega harjutamist.

Selle mängu abil saab laps arendada mitmeid olulisi oskusi:

  1. Käe-silma koordinatsiooni: pallide kogumine ja sorteerimine katseklaasidesse nõuab lapse käte ja silmade koordineerimist. See aitab arendada sõrmede osavust ja täpsust.

  2. Tähelepanelikkust ja loogilit mõtlemist: laps peab hoolikalt jälgima kaardi näidatud ülesannet ja märkama, millised pallid tuleb katseklaasile panna.

  3. Värvide tajumist: pallide sorteerimine vastavalt nende värvile aitab lapsel õppida erinevaid värvinimesid ja oskust neid tuvastada. See arendab visuaalset taju ja värvitundlikkust.

  4. Visadust ja probleemide lahendamist: mida keerulisemaks ülesanded muutuvad, seda rohkem peab laps pingutama ja proovima erinevaid lähenemisviise, et ülesannet lahendada. See aitab arendada visadust, probleemide lahendamise oskust ning kannatlikkust.

  5. Peenmotoorikat: tangide kasutamine mängu osana võimaldab veelgi suuremat väljakutset ja aitab lapse sõrmehaaret treenida. See arendab peenmotoorikat veelgi.

  6. Korra ja struktuuri mõistmist: ülesandeid järjest lahendades, katseklaasid saavad täis ning mängu peab uuesti alustama, tühjendades katseklaasi enne uue ülesande alustamist. Peale seda pallide sorteerimine vastavalt kindlale järjekorrale õpetab last mõistma korra ja struktuuri olulisust. See võib aidata kaasa lapse üldisele organiseerimisoskusele.

  7. Koostööoskusi: kui mängu mängitakse koos teiste lastega või täiskasvanutega, võib see aidata lapsel arendada koostööoskusi, suhtlemist ja võimet teistega koos töötada.

NB! Originaal sorteerimismängu komplektis oli vaid üks katseklaas!

 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “sorteerimismäng pallide ja katseklaasidega”