puslemang-moodsad-nukud-2
puslemang-moodsad-nukud-3
puslemang-moodsad-nukud-1

puslemäng “Moodsad nukud”

2,10  - 6,00 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : puslemäng “Moodsad nukud”
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

“Moodsad nukud” puslemäng toob lastele võimaluse oma loovust arendada ning moelooja oskusi proovile panna! See mäng sisaldab 16 suurt kaarti ja värvidega täringut, mis pakuvad tundeid täis mänguhetki.

Iga kaart koosneb kolmest osast – tüdruku pea, keha ja jalad. Mis teeb selle mängu eriti lõbusaks, on see, et kaardi tagaküljel on kehaosad märgitud värvidega: pea sinine, keha roosa, jalad kollased. Sinu eesmärk on luua oma unikaalne tüdruk, sobitades need osad kokku nii, et värvilised kombinatsioonid oleksid just sinu stiiliga kooskõlas. Kas soovid, et sinu tüdruk oleks väike printsess roosa kleidiga ja kollaste kingadega? Või ehk eelistad hoopis teistsugust kombinatsiooni? Sinu kujutlusvõime on ainus piir!

Mängida saab kahte pidi – saate mängida vastavalt reeglitele või lasta oma loovusel lennata ja mängida ilma kindlate reegliteta. Kui soovid, võid end tunda nagu tõeline moelooja, kujundades ja kokku sobitades erinevaid nukkude välimusi ning luues neile ainulaadse isikupära.

Moodsad nukud on suurepärane viis lastele lõbusaks ajaveetmiseks ning samal ajal arendab see nende peenmotoorikat ja loovust. See on ideaalne valik lastele, kes armastavad puslemänge ja unistavad moemaailma avastamisest!

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “puslemäng “Moodsad nukud””