veoauto-haagisega-1
veoauto-haagisega-3

veoauto haagisega

1,75  - 4,50 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : veoauto haagisega
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Puidust veoauto haagisega mänguasi pakub tõeliselt paeluvat kogemust igale noorele autohuvilisele. Mänguauto haagis on varustatud nelja erineva värvilise autoga, mis pakuvad lastele mitmekülgset mängurõõmu. Ülemine osa haagisest on lihtsalt alla tõmmatav, luues autode peale- ja mahalaadimiseks kaldtee. Selle pöörlevad rattad ja lahtivõetav haagis lisavad mängule tõetruudust ning annavad lastele võimaluse kogeda, kuidas veoautod ja haagised tegelikult toimivad.

Lapsed saavad selles mängus aktiivselt osaleda, vedades sõidukeid toas ringi ja tundes end tõelise rekkajuhina. Sel moel õpivad nad mitmesuguseid oskusi, sealhulgas koordineerimist, kui nad peavad autod turvaliselt haagisele laadima ja maha võtma. Lisaks arendavad nad loogilist mõtlemist, kui nad peavad leidma parimad viisid, kuidas erinevad autod haagisesse mahutada.

See mänguasi ei paku mitte ainult lõbusat ajaviidet, vaid ka harivat kogemust, mis aitab lastel õppida ja kasvada. Samal ajal kui nad naudivad mänguautode maailma avastamist, arendavad nad väärtuslikke oskusi, mis võivad neile tulevikus kasuks tulla.

Lisainfo

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “veoauto haagisega”