puidust-nukud-palos-3
puidust-nukud-palos-1
puidust-nukud-palos-5

puidust nukud “Palos”

1,75  - 4,50 perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : puidust nukud “Palos”
1 - 7 päeva : 1,75  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 2,80  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,50  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Grapat puidust nukud Palos on koonusekujulised pulgad, millel on erinevad värvilised mütsid ja välja piiluvad kaks silma. Neid mänguasju saab kasutada mitmel erineval viisil.

Grapat on Hispaania mänguasjade tootja, kes pöörab suurt tähelepanu looduslike materjalide kasutamisele, tootmisprotsesside jätkusuutlikkusele ning võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje jätmisele. Grapati mänguasjad on suunatud eelkõige avatud mängule, kus lapsed saavad kasutada oma kujutlusvõimet ja loovust. Katalaani keeles Grapat tähendab “käputäis” ja viitab mängimisele suure hulga eristamata objektidega. Mängides võib laps kasutada Palos pulki loomade, puude või fantastiliste olenditena, lastes oma kujutlusvõimel vabalt lennata ning luues oma unikaalseid mängustseenaariume.

Palos pulki saab ka kasutada teiste mänguasjadega koos miniatuursete maailmade loomiseks. Neid saab paigutada erinevateks pusleosadeks või kasutada matemaatikaülesannete lahendamisel. Samuti saab neid kasutada keele arendamiseks, kuna lapsed saavad omavahel mängides suhelda ja väljendada oma mõtteid ja ideid.

Grapat puidust nukud on ka suurepärased sensoorse mänguks, kuna lapsed saavad tunda erinevaid tekstuuride ja värvi kombinatsioone. Neil on meeldiv puudutada ja hoida ning need pakuvad lõputuid võimalusi loominguliseks ja avastuslikuks mängimiseks.

Kokku 18 Palos pulka, mis on esindatud 6 erinevas värvitoonis. See võimaldab lastel mängida erinevaid mänge, kasutades erinevaid värvikombinatsioone ja loovust.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “puidust nukud “Palos””