ulanik-inimfiguurid-3
ulanik-sorteerimismang-varvilised-topsid-pallid-ja-taldrikud-4
ulanik-inimfiguurid-2
ulanik-inimfiguurid-1

sorteerimistopsid inimfiguuridega

2,80  - 9,00 perioodi hind

Sorteerimistopsid inimfiguuridega on mitmekülgne ja hariv mängukomplekt, mis aitab arendada laste visuaalset taju, peenmotoorikat ning värvi ja ruumiliste suhete mõistmist. Komplektis on 12 erineva värvitooniga topsi, palli ja inimfiguuri. Lisaks toetab mäng keskendumisvõimet, kannatlikkust ja täpsust, samal ajal kui lapsed saavad nautida loovat ja interaktiivset mänguaega.

Sobib alates 1. eluaastast täiskasvanu järelevalve all.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : sorteerimistopsid inimfiguuridega
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Sorteerimistopsid inimfiguuridega on suurepärane võimalus lastele lõbusaks ja harivaks ajaveetmiseks, samal ajal nende vaimset ja motoorset arengut edendades. Topsid, pallid ja inimfiguurid on suunatud nii väikelastele kui ka koolieelikutele, aidates neil arendada visuaalset taju ja peenmotoorikat ning samal ajal kujundades kannatlikkust, keskendumisvõimet ja täpsust.

Komplekti kuulub:

 • 12 erineva värvitooniga topsi mõõtudega 5×6 cm
 • 12 erineva värvitooniga palli läbimõõduga 4 cm
 • 12 erineva värvitooniga inimfiguuri mõõduga  8.5 sm
 • Puidust lusikas
 • Sinised näpitsad
 • Kauss
 • Kott pallide hoidmiseks
 • Kandik

Mängulised tegevused ja õpivõimalused:

 1. Mängimine topsidega: lapsed saavad pallid vabalt või värvide järgi topsidesse asetada, kasutades käsi, lusikat või näpitsaid. Topsid on pööratavad ja neid saab kasutada nagu taldrikuid, paigutades pallid nende põhjas olevatesse süvenditesse. Lisaks saab ehitada torne, ladudes need üksteise peale.

 2. Mängimine inimfiguuridega:

  • Lapsed saavad inimfiguurid topsidest välja võtta ja neid näiteks lasteaeda viia, kus figuurid saavad koos aega veeta ja lõbutseda. “Lapsed lasteaias” peavad sööma. Laps võib iga inimfiguuri ette panna topsi ning asetada topsi süvendisse palli. Mäng saab läbi kui figuurid asetatud topsidesse tagasi.

  • Eelkooliealistele lastele saab õpetada kasutama ruumilisi suhteid väljendavaid eessõnu, nagu näiteks “roheline tegelane hüppas topsi sisse”, “punane peitis end topsi taha” ja “kollane  hüppas topsist välja”.”

 3. Õpivad tundma värve:

  • Akromaatilised värvid nagu valge, hall ja must.

  • Kromaatilised värvid – kõik peale valge, musta ja halli, sealhulgas punane, oranž, kollane, roheline, helesinine, sinine, lilla, roosa ja pruun.

Sorteerimistopsid inimfiguuridega mitte ainult ei aita arendada visuaalset taju ja ruumilisi suhteid, vaid pakuvad ka suurepäraseid võimalusi peenmotoorika arendamiseks erinevate sorteerimis-, paigutamis- ja ehitustegevuste kaudu. Lisaks sellele innustavad komplektis sisalduvad inimfiguurid laste loovust rollimängude kaudu. Lapsed saavad toita nukke “kommidega”, sõidutada palle veoautos või mängida poodi, aidates seeläbi arendada nende sotsiaalseid oskusi ja stimuleerides loovat mõtlemist.

Sobib alates 1. eluaastast täiskasvanu järelevalve all.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “sorteerimistopsid inimfiguuridega”