virnastatavad-kettad 2
virnastatavad-kettad-1

virnastatavad kettad

2,10  - 6,00 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : virnastatavad kettad
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Komplektis “Virnastatavad kettad” on 6 erksat kahevärvilist ketast, mis veerevad mööda pöörlevat varda alla alusele. Laps saab tõmmata varda aluselt ülespoole, et näha, kuidas kõik kettad rõõmsalt maapinnale kukuvad. Üks eriline omadus sellel mänguasjal on see, et alust saab kasutada kahtepidi. Üks pool on lame põhjaga, mis muudab ketaste virnastamise lihtsamaks, samal ajal kui teine pool on kumer ning paneb kettad pinnal kõikuma.

Selle mänguasja kasutamine soodustab käe-silma koordinatsiooni arengut, aitab lastel õppida põhjuse-tagajärje seoseid ning arendab nende motoorset osavust. Erksad värvid, millega kettad kaunistatud on, toetavad visuaalse äratundmisoskuse arengut ja muudavad mänguhetked veelgi lõbusamaks. Erinevad tekstuurid ketastel stimuleerivad laste kompimismeelt ja aitavad neil maailma avastada.

Lisaks on see suurepärane võimalus harjutada koos lapsega ketaste lugemist virnastamise ja ketramise käigus ning õpetada neid sorteerima erinevate kriteeriumide järgi, olgu selleks värvi, kuju või suuruse järgi. Nii saavad lapsed mitmekülgset õppimiskogemust, mis on lõbus ja hariv ühteaegu.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “virnastatavad kettad”