sorteerimise-kausid-1
sorteerimise-kausid-2
sorteerimise-kausid-3

kujundite sorteerimise kausid

2,80  - 9,00 perioodi hind

Grimm’si kujundite sorteerimise kausid on värvikas ja hariv mänguasi, mis edendab laste peenmotoorikat, värvide tundmist ja koordinatsiooni. Komplekti kuulub kaks piklikku alust ja kuus vikerkaarevärvilist kaussi, täidetud südame, tähe ja kala kujunditega. Lisaks on kaasas pintsetid, mis lisavad sorteerimistegevusele põnevust ja keerukust, aidates arendada käe-silma koordinatsiooni ja keskendumisvõimet. Ideaalne mänguasi, mis toetab nii väiksemate kui suuremate laste arengut läbi mängu.

Sobib alates 1. eluaastast.

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : kujundite sorteerimise kausid
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Grimm’si kujundite sorteerimise kausid on värviküllane ja hariv mänguasi, mis aitab kaasa laste arengule.

Komplekt sisaldab kahte piklikku alust, millele on paigutatud 6 vikerkaare toonides ümmargust kaussi. Iga kauss on täidetud kolme geomeetrilise kujundiga – süda, täht ja kala – mis sobivad kausside värvidega. Nende kujunditega mängimine arendab laste peenmotoorikat, õpetab neile värvide tuvastamist ja parandab koordinatsiooni.

Lisaks on komplektis kaks pintsetti, mis muudavad kujundite haaramise ja kaussidesse sorteerimise põnevaks väljakutseks, eriti vanematele lastele. Pintsetid lisavad tegevusele keerukust, aidates samal ajal kaasa käe-silma koordinatsiooni ja keskendumisvõime arengule. Nii väiksemad kui ka suuremad lapsed saavad harjutada värvide sorteerimist, kujundite tundma õppimist ja nende paigutamist vastavatesse kaussidesse.

Alusraami pikkus on 30,5 cm ja kausid on 8 cm läbimõõduga. Grimm’si kujundite sorteerimise kausid aitavad lapsi avastada ja õppida läbi mängu, arendades samal ajal olulisi oskusi, mis on vajalikud nende kasvamisel ja õppimisel. 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “kujundite sorteerimise kausid”