vaike-ehituskomplekt-neli-elementi-3
vaike-ehituskomplekt-neli-elementi-2
vaike-ehituskomplekt-neli-elementi-1
vaike-ehituskomplekt-neli-elementi-4

väike ehituskomplekt “Neli elementi”

2,80  - 9,00 perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : väike ehituskomplekt „Neli elementi“
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Grimm´s väike ehituskomplekt „Neli elementi“ on kombinatsioon põhijõududest, mis kõik tegutsevad koos. Nendeks on neli ürgset elementi: õhk, tuli, vesi ja maa. Komplekt sisaldab 23 puidust ehitusplokki, millest saab kokku panna erinevaid kujundeid.

Ehitusplokkidel on lainelised või looduslikud vormid, mis erinevad traditsioonilistest geomeetrilistest plokkidest. Nende eriliste kujundite abil saab luua enda maailma, nagu mäeahelikud, keerlevad ookeanid, võõrad maastikud, käänulised maanteed, futuristlikud siluetid. Mängida saab nii laual kui ka põrandal, kus võivad kerkida imelised ehitised.Lisaks lõbusale mängimisele selle komplekti kasutamine arendab lapse peenmotoorikat, loogilist mõtlemist ja ruumilist mõtlemist. Samuti tutvustab see lastele põhielemente, mis on meie maailma alustaladeks.

Grimm’s on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja disaini poolest ning nende tooted on mitmekülgsed ja mitmeotstarbelised, võimaldades lastel väljendada oma loovust ja ehitusoskusi erinevate väljakutsete ja stsenaariumide kaudu.

Komplekti puitraam on 22,5 cm pikk, ja plokid on 2 cm paksused. Need mõõtmed võimaldavad lastel mugavalt hoida ja kombineerida ehitusplokke vastavalt nende loovusele ja ehitusideedele. Lisaks sellele saab Grimm’s ehituskomplekte omavahel kombineerida, et luua veelgi suuremaid ja keerukamaid kujundeid.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “väike ehituskomplekt “Neli elementi””