autorada-ringrada-2
autorada-ringrada-1

painduv autorada “Ringtee”

2,80  - 9,00 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : painduv autorada “Ringtee”
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Paindlik autorada nimega “Ringtee” on loominguline, vastupidav ja veekindel mänguasi, mis sobib suurepäraselt nii sise- kui välimängudeks ning pakub tervele perele lõbusat meelelahutust! Selle mängu loomisel on piiriks ainult sinu kujutlusvõime – saad ühendada erinevaid tükke ja lasta oma fantaasial lennata, luues kuni 170 cm pikkuseid sõiduteid! Komplekt sisaldab 12 erinevat elementi, sealhulgas 8 kurvi, 2 sirget teelõiku, 1 ristmikku ja 1 ringristmikku. Lisaks on võimalik raja laiendada, soetades erinevaid täienduskomplekte. “Ringtee” on suurepärane täiendus teiste mänguasjade juurde ning valmistatud vastupidavast kummimaterjalist.

Sellel mänguasjal on mitmeid aspekte, mis toetavad lapse arengut ja õppimist:

  1. Loovus ja fantaasia arendamine: “Ringtee” võimaldab lastel luua oma unikaalseid teekavasid, julgustades neid kasutama oma loovat mõtlemist ja fantaasiat. Nad saavad katsetada erinevaid kombinatsioone ning kujundada sõiduteid vastavalt oma soovidele ja ideedele.

  2. Probleemide lahendamine ja ruumiline mõtlemine: Raja ehitamine nõuab tükkide ühendamist ja teede planeerimist, aidates lastel arendada probleemide lahendamise oskusi, ruumilist mõtlemist ja planeerimisoskust.

  3. Käe-silma koordinatsioon ja motoorsed oskused: Teede ühendamine ja kujundamine arendab laste peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni. Nad õpivad täpsete liigutuste ja käteosavuse abil tükke paigutama ja ühendama.

  4. Mänguline õppimine: “Ringtee” pakub lastele mängulise viisi erinevate aspektide õppimiseks, sealhulgas liiklusreeglid, mustrid, erinevad teekujundused ja palju muud. See aitab stimuleerida nende õppimisprotsessi ja teadmiste omandamist läbi lõbusa mängu.

 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “painduv autorada “Ringtee””