toppimismang-siil-3
toppimismang-siil-2
toppimismang-siil-1

toppimismäng “Siil”

2,10  - 6,00 perioodi hind

Toppimismäng “Siil” on mänguasi, mis pakub lastele rõõmu ja harivaid hetki. See siilike arendab lapse peenmotoorikat ja õpetab pliiatsi õiget hoidmist läbi mänguliste tegevuste. Valmistatud kvaliteetsest pöögipuidust ja töödeldud linaseemneõliga. Komplekt sisaldab 31 pulka ja praktilist topsikut pulkade hoidmiseks. Idealne vahend lapse aju ja käte koostöö ergutamiseks.

Sobib alates  1.eluaastast. 

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : toppimismäng “Siil”
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Toppimismäng “Siil” on õpetlik mänguasi, mis kingib lastele lõbusat ja harivat kogemust. See vahva siilike mitte ainult ei paku meelelahutust, vaid aitab kaasa ka lapse arengule.

Siilike koosneb peenikestest pulkadest, mida laps peab käes hoidma ja õigesse auku toppima. Pulkade käes hoidmine aitab arendada õiget pliiatsi hoidmist, samal ajal kui pulkade täpne paigutamine auku arendab peenmotoorikat. See mäng ergutab aju ja käte täpset koostööd ning aitab lapsel õppida erinevaid oskusi.

See multifunktsionaalne ja arendav mänguasi sobib lastele alates 1. eluaastast.

Valmistatud kvaliteetsest pöögipuidust ja töödeldud linaseemneõliga, tagades ohutuse ja vastupidavuse. Siili kõrgus on 6 cm, läbimõõt 12 cm, pulkade paksus 6 mm ja pikkus umbes 9 cm. Mängu komplekti kuulub 31 pulka ja 5x5x5 cm suurune topsik pulkade hoidmiseks.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “toppimismäng “Siil””