reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-9
reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-1
reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-3
reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-8
reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-7
reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-6
reguleeritav-ronila-pikleri-kolmnurk-liumaega-4

reguleeritav ronila “Pikleri kolmnurk liumäega”

15,00  - 45,00 perioodi hind

Pikleri kolmnurk on mõeldud lastele, et pakkuda piiramatut, kuid samas turvalist liikumisvõimalust. Kujundus meenutab redelit, julgustades lapsi iseseisvalt liikuma ja uurima. Komplektis on reguleeritav kolmnurk, mis võimaldab vanematel luua erinevaid mängukeskkondi vastavalt lapse võimetele. Lisaks on kaasas liumägi, mis lisab mängule mitmekesisust ja põnevust. Toodet tarnitakse hoiukottides, mis hõlbustab transporti ja hoiustamist. Valmistatud kase täispuidust, see on vastupidav ja loodusliku välimusega. Pakub lastele lõbu, enesekindlust ning arendab nende koordinatsiooni ja motoorikat.

Sobib alates 1. eluaastast täiskasvanu järelevalve all.

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooriad: , ,
Perioodipõhine tasu : reguleeritav ronila “Pikleri kolmnurk liumäega”
1 - 7 päeva : 15,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 20,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 25,00  Fikseeritud
31 - 60 päeva : 45,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Klassikaline Pikleri kolmnurk oli leiutatud üle 100 aasta tagasi Ungari lastearsti Dr Emmi Pikler poolt, eesmärgiga pakkuda lastele piiranguteta, aga turvalist liikumist. Leiutis meenutab redelit, mis julgustab lapsi iseseisvalt liikuma ja uurima.
 
Pakutava reguleeritava kolmnurga mitmekülgsus võimaldab vanematel luua uusi mängukeskkondi vastavalt lapse võimetele tänu neljale moodulile, mida saab omavahel sobitada kinnitades spetsiaalsete käepidemetega, mis tulevad ronilaga kaasa. Komplekti kuuluv liumägi lisab mängule põnevust ja mitmekesisust, võimaldades lastel nii ronida üles kui ka laskuda alla. Liumäge saab reguleerida erinevatele kõrgustele, võimaldades vanematel kohandada ronimise raskusastet vastavalt lapse oskustele. See pakub lastele lõbu ja enesekindlust ning samal ajal arendab nende koordinatsiooni ja motoorikat.

Pikleri kolmnurga disain on eriti sobilik väikelastele, kelle motoorsed oskused alles arenevad. Alates 6-kuusest east saavad lapsed hakata kasutama ronimispulki, et ennast üles tõsta ja püsti seista. 1-2-aastaselt hakkavad nad kolmnurka uurima ja peale ronima, ning vanemad lapsed suudavad juba üle ronida ja alla liikuda.

Kogu komplekt tarnitakse lahti võetuna hoiukottides, mis hõlbustab transporti ja hoiustamist. Toote mõõtmed lahti võetuna on 54 cm pikkust, 85 cm laiust ja 30 cm kõrgust, samas kui liumäe mõõtmed on 40 cm pikkust, 120 cm laiust ja 5 cm kõrgust. Kõik komplekti osad peavad olema tagastatud, sealhulgas kotid, milles toode tarnitakse.

Ronila on valmistatud kase täispuidust, mis annab sellele vastupidava ja loodusliku välimuse. Toode kandevõime ulatub kuni 50 kilogrammini.

Rohkem Pikleri kolmnurgast saate lugeda meie blogis.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “reguleeritav ronila “Pikleri kolmnurk liumäega””