vikerkaarerongaste sorteerija-1
vikerkaarerongaste sorteerija-2

vikerkaarerõngaste sorteerija

2,80  - 9,00 perioodi hind

Grimm’si vikerkaarerõngaste sorteerija on värvikirev puidust mänguasi, mis aitab arendada laste peenmotoorikat ja värvitaju. Sellel on stabiilne ümar alus ja 12 eri suundades kiirgavat vikerkaarevärvi pulka, millele saab riputada 24 mitmesuurust ja -toonilist rõngast. See mänguasi pakub lastele lõbusat tegevust ja õppimisvõimalusi, arendades nende kujutlusvõimet ja loovat mõtlemist.

Sobib alates 3. eluaastast.

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : vikerkaarerõngaste sorteerija
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Grimm’si vikerkaarerõngaste sorteerija on puidust mänguasi, mis on mõeldud laste peenmotoorika ning värvitaju arendamiseks.

See koosneb vertikaalsest postist, mis püsib stabiilselt ümaral alusel ja millest erinevates suundades kiirgavad välja 12 vikerkaarevärvi pulka. Need pulgad pakuvad võimalust riputada neile 24 mitmesuurust ja erinevates toonides rõngast. Rõngaste paigutamine pulkadele vastavalt värvidele ja suurustele – suurimatest väiksemateni – loob lastele rikkalikke võimalusi nii mänguliseks tegevuseks kui ka õppimiseks.

Mänguasi mitte ainult ei toeta peenmotoorika ja värvieristamise oskuste arengut, vaid ka innustab lapsi kasutama kujutlusvõimet ja loovat mõtlemist, olgu see siis rõngaste sorteerimise, lugemise või erinevate mustrite loomise kaudu, pakkudes seeläbi harivat ja lõbusat ajaviidet. 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “vikerkaarerõngaste sorteerija”