lauamang-planet-4
lauamang-planet-3
lauamang-planet-1

lauamäng “Planet”

 2,80  - 9,00  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : lauamäng “Planet”
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Lauamäng “Planet”  avab sulle teed maailm, mille sa ise kujundad ja lood. See on nagu Jumala rollimäng, kus sinust saab planeedilooja. Kõik algab tühjast kosmosest, kuid iga sinu liigutus muudab selle maailma rikkamaks ja mitmekesisemaks. Sul on võim luua mäestikke, mis tõusevad pilvedeni, kõrbealasid, kus päike paistab lõputult, metsi, mis on koduks lugematutele puudele ja loomadele, ookeane, mis ulatuvad kaugustesse, ning liustikke, mis hoiavad endas sajanditevanuseid saladusi. Sul on võim asetada kontinente strateegiliselt planeedi tuumale, kujundades loomade eluks ideaalseid keskkondi.

Mängu eesmärk on tarkade otsuste ja strateegilise mõtlemisega koguda võimalikult palju punkte. Sul on 12 vooru, et panna kokku parim planeet, kus loomade elu saaks areneda. Iga kontinendi asukoht ja kuju mõjutab otseselt elusorganismide elamisviisi. Sa pead mõtlema, millised maastikud sobivad kõige paremini erinevatele loomadele ja millised loomad saavad omavahel koos eksisteerida.

Sinu eesmärk on luua planeedi, kus loomad saavad elada ja paljuneda. Kogu oma punkte, täites selle eesmärgi ja asustades planeeti võimalikult paljude erinevate loomadega. Mängu võidab see, kellel on mängu lõpus kõige rohkem punkte. Seega, mine ja kujunda oma maailm!

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “lauamäng “Planet””