puslemang-kujunditega-2
puslemang-kujunditega-6
puslemang-kujunditega-3
puslemang-kujunditega-1

puslemäng kujunditega

 2,10  - 6,00  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : puslemäng kujunditega
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Puslemäng kujunditega on põnev alternatiiv tavalistele klotsisorteerimismängudele! Kujundite soonilised detailid ja pusleplaadi külge kinnitatud tappidega postid lisavad sellele värvikale puslemängule rohkem võimalusi ja väljakutseid. Alguses võib alustada ühe pusleplaadiga, aidates lapsel õppida, kuidas sobitada kujundeid pulga otsa ja neid õigesti pöörata. Kui see oskus on omandatud, saab lisada ka ülejäänud kujundid ja pusletükid.

See puslemäng kujunditega on suurepärane viis lapse oskuste arendamiseks :

  1. koordineerimine: laps peab õigesti suunama ja asetama kujundeid postidele, mis arendab tema motoorseid oskusi ja täpsust.

  2. probleemide lahendamine: laps õpib mõtlema ja katsetama, kuidas kujundid kõige paremini postidega sobivad. See arendab tema võimet probleeme lahendada.

  3. kujundite ja värvide tundmine: laps õpib erinevaid kujundeid ja värve tundma, kui ta pusletükke ning kujundeid sorteerib ja sobitab.

  4. püsivus ja keskendumine: kujundite sobitamine nõuab kannatlikkust ja keskendumist. Laps õpib proovima erinevaid kombinatsioone, kuni leiab õige lahenduse.

Selle puslemänguga mängides arendab laps neid oskusi järk-järgult, samal ajal nautides mängu ja saades rahulolu iga eduka kujundi paigutamisel. 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “puslemäng kujunditega”