vaffa-katehaa-ronimiskuubik-1-1
vaffa-katehaa-ronimiskuubik-1
vaffa-katehaa-ronimiskuubik-4
vaffa-katehaa-ronimiskuubik-3
vaffa-katehaa-ronimiskuubik-4

ronimiskuubik

Üks kuubik vabaneb 22.04. Teine kuubik vabaneb 24.04

Kättesaadavus: Välja laenatud Kategooria:
Anname teile teada, kui toode on tagasi ning on läbinud vajaliku hoolduse. Palun jätke oma kehtiv e-posti aadress.

Kirjeldus

Ronimiskuubik KateHaa Skylight on siseruumides kasutatav mitmekülgne, hariv ja põnev mööblilaadne ese, mis arendab laste oskusi, pakub avatud mängu võimalusi ning hoiab neid aktiivsetena. Olgu see siis ronimine, liumäest alla sõitmine või peidupaiga loomine, see vahend pakub rõõmu peaaegu igale lapsele.

Omadused:

  • Avatud külg: See pakub lastele võimalust vabalt kuubiku sisse/välja ronida või põrandal/matil kuubiku sees istuda.

  • Suletud küljed: Kuubikul on kaks suletud külge, mis muudavad selle suurepäraseks peidupaigaks.

  • Ringikujulised avatud küljed: Lisaks on kaks ringikujulist avatud külge, mis pakuvad lisa mängulusti ja võimalusi erinevateks tegevusteks.

  • Redeliga varustatud külg: Kuubiku ühel küljel on redel, mis loob ronimiskogemuse ja aitab arendada laste motoorseid oskusi.

Neid sisemisi külgi saab vajadusel ümber tõsta (läheb tarvis kruvikeerajat), võimaldades teil muuta selle välimust ja funktsionaalsust vastavalt teie lapse soovidele. Näiteks, saate muuta kuubiku ülalt kinniseks ja külgedelt avatuks või vastupidi.

Kuid üks eriti põnev omadus on kuubiku küljes olev kaldtee. Ühel pool on see varustatud ronimiskividega. Teiselt poolt on kaldtee sile liumägi, mis võimaldab lastel lõbusalt alla libiseda. Kaldteed saab kinnitada erinevatele külgedele, võimaldades teie lapsel luua erinevaid mänguolukordi ja ronimiskogemusi.

KateHaa Skylight kuubik on valmistatud kvaliteetsest FSC ja CE sertifitseeritud Balti kasevineerist, tagades toote ohutuse ja vastupidavuse. Ta talub kuni 50 kg koormust ning on mõeldud lastele alates 9. elukuust, kuna üldiselt selles eas hakkavad lapsed aktiivselt maailma uurima ja oma liikumisoskusi arendama.

Toote mõõtmed:

Kuubiku mõõdud: 58 sm (L) *58 sm (P) *58 sm (K)

Kaldtee mõõdud: pikkus 115 sm, laius 41 sm

NB! Vaffa on KateHaa kuubikute edasimüüja.

 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “ronimiskuubik”