nupupusle-lind-1
nupupusle-lind-2

anatoomia nupupusle “Lind”

 2,00  - 4,00  perioodi hind

Anatoomia nupupusle “Lind” on 6-osaline, hoolikalt kavandatud õppevahend, mis põhineb Montessori pedagoogika põhimõtetel, pakkudes lastele haaravat viisi lindude kehaehituse uurimiseks.

Linnu kehakujus eristatakse pead, kaela, keret, esijäsemeid – tiibu, tagajäsemeid – jalgu ja saba. Peal asuvad paar silmi, kõrvaaugud ja nokk.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : anatoomia nupupusle “Lind”
1 - 7 päeva : 2,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Anatoomia nupupusle “Lind” pusletükid kujutavad endast linnu keha olulisi osi:

  • Pea: nokk, mis on kohandunud toidu haaramiseks või kaitseks, varieerub kujult ja suuruselt sõltuvalt linnuliigi toitumisharjumustest.

  • Kere: hõlmab kere ja tiibu. Tiibade eri osad täidavad erinevaid funktsioone. Kehale lähemal asuvad tiivaosad liiguvad vähem, kuid on olulised õhus püsimiseks, samas kui kehast kaugemad tiivaosad võimaldavad linnul hoogu võtta.

  • Saba: Enamikul lindudel on pikad sabasuled, mis toimivad roolina lennu ajal ja aitavad tasakaalu hoida istudes. Mõnedel lindudel, nagu paabulinnud, on dekoratiivsed sabasuled, mis mängivad olulist rolli paaritumisel. Rähnid kasutavad oma eriliselt jäikasid sabasulgi toetuspunktina puutüvedel.

  • Jalad: varustatud küünistega varbad, mis aitavad linnul oksadel või traatidel kinnituda ning toitu haarata ja hoida.

Montessori nupupusled erinevad tavalistest pusledest, kuna iga tükk kujutab kindla looma- või taimeosa ja peab sobima täpselt etteantud kohale. Iga pusletüki juurde kuulub väike nupukujuline käepide, mis teeb tükkide haaramise lastele lihtsaks ning aitab samal ajal arendada nende käelihaseid. Need huvitavad ja elutruud õppevahendid soodustavad väikelaste käe-silma koordinatsiooni ja peenmotoorika arengut, laiendades ühtlasi nende sõnavara ning toetades loogilise mõtlemise arengut. Need pusled on suurepärased vahendid, et äratada lastes huvi loodusteaduste vastu. 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “anatoomia nupupusle “Lind””