nupupusle-puu-1
nupupusle-puu-2

bioloogia nupupusle “Puu”

2,10  - 6,00 perioodi hind

Bioloogia nupupusle “Puu” on Montessori pedagoogika alusel loodud 11-osaline õppevahend, mis pakub lastele põnevat ja kaasahaaravat võimalust tundma õppida puittaimede anatoomilist ehitust.

Sobib alates 3.eluaastast.

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : bioloogia nupupusle “Puu”
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Bioloogia nupupusle “Puu” sisaldab tükke, mis kujutavad puitaimede anatoomilist ehitust. Puitaim on mitmeaastane taim, millel on nii maapealsed kui ka maa-alused puitunud osad. Sellise taime näiteks on puu, mis omab selgelt väljakujunenud tüve.

  • Juured: peamiselt maa-alused osad, millega taimed kinnituvad pinnase külge. Juured jagunevad pea-, külg- ja lisajuureks. Peajuur areneb seemne idanemisel idujuurest ning kasvab otse maasse. Külgjuured tekivad peajuure küljest ja hargnevad mitu korda. Lisajuured tekivad peajuurest kõrgemal asuvalt juurekaelalt või muudest taimeosadest (näiteks varrest, harvem lehtedest). Kõik need juured moodustavad juurestiku, mis varustab taime vee ja mineraalidega ning annab tuge.

  • Tüvi: puittaime peamine, jämedaim puitunud osa, mis ühendab taime maapealse osa juurtega. Tüve funktsioon on vee ja toitainete transportimine juurtest lehtedesse ja edasi teistesse taimeosadesse. Tüve välisküljel asub koor, mis kaitseb sisemisi kudesid, selle all on säsi ja tüve põhiosa moodustab puit.

  • Võra ehk Kroon: kujuneb tüve harunemisel kasvu käigus ning koosneb oksadest ja lehtedest või okastest.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “bioloogia nupupusle “Puu””