nupupusle-konn-1
nupupusle-konn-2

anatoomia nupupusle “Konn”

 2,00  - 4,00  perioodi hind

Anatoomia nupupusle “Konn” on Montessori pedagoogika alusel loodud 5-osaline õppevahend, mis pakub lastele põnevat ja kaasahaaravat võimalust tundma õppida konna kehaehitust.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : anatoomia nupupusle “Konn”
1 - 7 päeva : 2,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Anatoomia nupupusle “Konn” pusletükid kujutavad endast konna keha olulisi osi:

  • Pea: Pea mõlemal küljel paiknevad väljaulatuvad silmad, millel on ülemine ja alumine silmalaug. Suure suu kohal paikneb paar ninaauku.

  • Kere: Lühike ja lai keha, mis sujuvalt ja nähtavate ühendusteta muutub suureks lameks peakeseks. Kael puudub. Kogu nende keha on kaetud sileda nahaga, mis on alati niiske tänu pidevalt erituvale limale.

  • Jäsemed: Esijalad on lühikesed ja neil on neli sõrme. Tagajalad seevastu on väga pikad ja võivad omada kuni viit sõrme, mis on ühendatud laia ujumismembraaniga. Kõikidel sõrmedel puuduvad küüned.

Montessori nupupusled erinevad tavalistest pusledest, kuna iga tükk kujutab kindla looma- või taimeosa ja peab sobima täpselt etteantud kohale. Iga pusletüki juurde kuulub väike nupukujuline käepide, mis teeb tükkide haaramise lastele lihtsaks ning aitab samal ajal arendada nende käelihaseid. Need huvitavad ja elutruud õppevahendid soodustavad väikelaste käe-silma koordinatsiooni ja peenmotoorika arengut, laiendades ühtlasi nende sõnavara ning toetades loogilise mõtlemise arengut. Need pusled on suurepärased vahendid, et äratada lastes huvi loodusteaduste vastu.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “anatoomia nupupusle “Konn””