rollimang-ametid-2
rollimang-ametid-3
rollimang-ametid-4
rollimang-ametid-5
rollimang-ametid-1

rollimäng “Ametid”

 2,00  - 4,00  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : rollimäng “Ametid”
1 - 7 päeva : 2,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 4,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Hariv rollimäng “Ametid” tutvustab lastele mitmekesiseid ameteid, mis avardavad nende teadmisi ja mõistmist maailmas. Elukutsed, nagu politseinik, arst, tuletõrjuja, kokk ja paljud teised, pakuvad põnevaid võimalusi ning igal ametil on oma ainulaadne tähtsus ühiskonnas!

Laps saab uurida pilte ja tuvastada, millise elukutsega olukord on seotud. Seejärel saab laps riietada karu vastava ameti riietusse, kinnitades detailid nuppude ja takjakinnitustega alusele. Nii saab karu käsi ja jalgu liigutada ning mäng muutub veelgi kaasahaaravamaks.

“Ametid” mäng arendab laste peenmotoorikat, loogilist mõtlemist ja kujutlusvõimet. Lapsed õpivad seostama erinevaid ametialaseid ülesandeid vastava ameti esindusriietusega, mis aitab neil mõista, kuidas erinevad elukutsed panustavad ühiskonda. Samuti julgustab see neid looma lugusid ja kasutama kujutlusvõimet, et kogeda erinevaid rolle ja ameteid läbi mängulise tegevuse.

Mäng on lõbus ja hariv viis tutvustada lastele maailma mitmekesisust ja elukutseid, inspireerides neid unistama suurelt ning avastama enda tulevikku hõlmavaid võimalusi.

 

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “rollimäng “Ametid””