tahvelpusle-linn-2
tahvelpusle-linn-1

tahvelpusle “Linn”

 2,10  - 6,00  perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : tahvelpusle “Linn”
1 - 7 päeva : 2,10  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 3,50  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 6,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Tahvelpusle “Linn” on lõbus ja hariv mäng, mis aitab lastel tutvuda ümbruskonnaga ning õppida tundma erinevaid kohti ja nende otstarvet. See mäng sisaldab 6 mängutahvlit, mis kujutavad erinevaid asula asukohti, ning iga tahvli all on peidus palju lisadetaile, mis ootavad avastamist.

Mängu alustamiseks avage karp koos lastega ja võtke tahvlid ükshaaval üles. Küsige lastelt, mida ta nendel märkab: Kas märkasid koolimaja? Kas tead, kus asub lennujaam? Las lapsed nimetavad kohti ja püüavad neid tahvlil üles leida. Samal ajal saate tutvustada neile erinevate kohtade rolle ja ametikohti, näiteks politseijaoskonda ja tuletõrjejaoskonda.

Mängides, aitame lastel:

  1.  tutvuda erinevate ümbruskonna elementidega ning mõista, kuidas need omavahel seotud on.

  2. tunnetada ära ja nime järgi kutsuma kohalikke kohti, mis aitab neil paremini orienteeruda oma elupaigas.

  3. teada saada, millised ametid ja rollid on seotud erinevate kohtadega linnas, näiteks politseinikud politseijaoskonnas ja arstid haiglas. See aitab neil mõista, kuidas ühiskond toimib.

  4. mõtlema oma ühiskonna olulisusele ning  kujundada kodanikuks olemise tunnet.

See tahvelpusle on suurepärane viis laste meelelahutamiseks ja harimiseks samal ajal. See arendab nende teadmisi, loogilist mõtlemist ning suurendab nende huvi ümbritseva maailma vastu. Lisaks on see suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, aidates lastel kasvada teadlikumateks ja teadmishimulisemateks kodanikeks.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “tahvelpusle “Linn””