vankrisuusad-wheelblades-5
vankrisuusad-wheelblades-3
vankrisuusad-wheelblades-4

vankrisuusad Wheelblades XL paar

9,00  - 20,00 perioodi hind

Kategooriad: ,
Perioodipõhine tasu : vankrisuusad Wheelblades XL paar
1 - 2 päeva : 9,00  Fikseeritud
3 - 7 päeva : 12,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 15,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 20,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Wheelblades XL universaalsed vankrisuusad on suurepärane abivahend kõigile vanematele, kes armastavad talvist aega veeta koos oma pisipõnniga jalutuskäru abil. Need suusad on loodud spetsiaalselt selleks, et muuta jalutuskäruga liikumine lumise ja pakasega lihtsaks ning nauditavaks.

Vankrisuusad sobivad ratastele läbimõõduga 15-30 cm, mis hõlmab enamikku jalutuskärudest. Kui teie kärurataste läbimõõt jääb sellele vahemikule, peaksid Wheelblades XL suusad teie käruga hästi sobima. Alguses võib suuskade sobitamine rataste külge veidi aega võtta, kuid kaasasolev võti aitab selles protsessis. Kui õige läbimõõt on seadistatud, ei nõua suuskade kasutamine rataste eemaldamist ning nende paigaldamine ja eemaldamine on lihtne. See võimaldab teil kasutada käru erinevatel pindadel, näiteks saate käruga kodust lahkuda, suusad ratastele alla panna ja pärast jalutamist minna käruga poodi, võttes suusad ära.

Tänu suuskade läbimõeldud disainile sobivad need igat marki jalutuskärule. Kinnitus hoiab suuski tihedalt ratta küljes. Liugpind on valmistatud vastupidavast plastikust. Suusad sobivad nii neljarattalisele kärule kui ka kolmerattalisele. Viimasele piisab ühest suusast.

Wheelblades on Šveitsi bränd, mis toodab spetsiaalseid suusakinnitusi jalutuskärudele alates 2012. aastast.

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “vankrisuusad Wheelblades XL paar”