sela-keeltrumm-1
sela-keeltrumm-4
sela-keeltrumm-2
sela-keeltrumm-3
sela-keeltrumm-5

keeltrumm (14 sm)

2,80  - 9,00 perioodi hind

Keeltrumm Sela Melody Tongue Drum 5.5″ A5 Navy Blue on terasest muusikariist, mõõtmetega 14 cm ja häälestatud A mažoorse pentatoonika järgi, mis koosneb toonidest A4, B4, C5, E5, F5 ja A5. See pentatooniline häälestus on ideaalne algajatele ja lastele, kuna puuduvad pooltoonid, mis võimaldab iga löögiga tekitada harmoonilise meloodia. Komplektis on kaks kvaliteetset malletit kasepuidust käepidemetega ja ümarad kummipead.  kriimustuste eest. 

Sobib alates 3.eluaastast.

Laiem kirjeldus allpool.

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : keeltrumm (14 sm)
1 - 7 päeva : 2,80  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 4,90  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 9,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Keeltrumm – mudel Sela Melody Tongue Drum 5.5″ A5 Navy Blue – on kompaktne, läbimõõduga vaid 14 sentimeetrit, terasest muusikariist. Ta on häälestatud A mažoorse pentatoonika järgi, koosnedes toonidest A4, B4, C5, E5, F5 ja A5

Pentatoonika, pärit kreeka keelest tähendades “viis heli”, on oktavipõhine helisüsteem, mis koosneb viiest helist ja on unikaalne, kuna selles puuduvad pooltoonid. Selline häälestus teeb Sela Melody Tongue Drum’i eriti sobivaks algajatele ja lastele, kes alles alustavad oma muusikalist teekonda, kuna iga löök loob alati harmoonilise meloodia ilma “valedeta” nootideta.

Kohe pärast pakendist väljavõtmist saate alustada mängimist tänu kaasasolevatele kahele kvaliteetsele malletile, millel on kasepuidust käepidemed ja ümarad kummipead. Lisaks on võimalik helivälju mängida ka sõrmedega, andes mängijale veelgi rohkem võimalusi helide loomiseks.

Instrumendi disain on läbimõeldud ka praktilisuse osas. Selle põhja all olevad kummijalad tagavad trummi kindla seismise, samas kui kummist äärerõngas kaitseb välimisi servi kriimustuste eest. Siiski on oluline vältida kõige sagedasemat ja jämedamat viga: liiga jõulist lehtedele löömist, eesmärgiga saada valjem heli, mis võib instrumenti kahjustada.

Ideaalne kaasa võtmiseks! 

Lisainfo

Bränd

Sobilik vanus

Põhimaterjal

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “keeltrumm (14 sm)”