suntesaator-animambo-1
suntesaator-animambo-2
suntesaator-animambo-3

süntesaator Animambo

7,00  - 12,00 perioodi hind

Kategooria:
Perioodipõhine tasu : süntesaator “Animambo”
1 - 7 päeva : 7,00  Fikseeritud
8 - 14 päeva : 9,00  Fikseeritud
15 - 30 päeva : 12,00  Fikseeritud
Rendi algus
Rendi lõpp

Kirjeldus

Djeco süntesaator Animambo on imeline muusikainstrument, mis avab lastele ukse muusikamaailma juba alates 3-aastasest east. Selle kaunis disain haarab laste tähelepanu ja loob mängulise atmosfääri, sütitades nende huvi muusika vastu.

Sellel klahvpillil on neli erinevat muusikariista – saksofon, klaver, flööt ja ksülofon. Laps saab lihtsasti valida soovitud instrumendi vasakpoolsete nuppude abil. Iga valitud muusikariista heliga kaasneb lühike demomuusika, mis aitab lapsel eristada helide erinevust iga instrumendi vahel. Lisaks saab helitugevust reguleerida, võimaldades lapsel muusikat kuulata vastavalt oma eelistustele ja mugavusele.

Komplekt sisaldab süntesaatorit ja noote, mis aitavad lapsel mängida erinevaid muusikapalasid. Süntesaator töötab 4 AA-patareiga, mis on komplektis kaasas, nii et see on kohe mängimiseks valmis ja ei vaja eraldi patareide hankimist.

Mängimine selle muusikariistaga aitab arendada lapsel mitmeid oskusi ja võimeid, sealhulgas:

  1. Musikaalseid võimeid: arendab muusikalist kuulmist ja võimet eristada erinevaid helisid, meloodiaid, noote, rütme ja akorde.

  2. Loomingulisust: võimaldab lapsel luua oma muusikalisi kompositsioone, kombineerides erinevaid helisid ja instrumente, mis tugevdab loomingulist mõtlemist ja kujutlusvõimet.

  3. Peenmotoorikat: õpetab last kasutama sõrmede õiget survet ja liikumist klahvide vajutamisel.

  4. Tähelepanu: mängimine nõuab tähelepanu detailidele kuna laps peab jälgima noote ja rütmi, et õigesti mängida meloodiaid ja akorde.

  5. Emotsionaalse väljendust: arendab lapsel oskust väljendada oma emotsioone ja tundeid muusika kaudu.

  6. Sotsiaalseid oskusi: võib soodustada koostööd teiste laste või täiskasvanutega muusika tegemisel. See aitab arendada selliseid sotsiaalseid oskusi nagu suhtlemine, koostöö ja aktiivne kuulamine.

  7. Muusikaõpet: süntesaatori komplektis olevad noodid annavad lapsele aluse edasiseks muusikaõppeks.

Djeco süntesaator Animambo on suurepärane viis laste muusikaliste võimete ja loovuse arendamiseks ning see pakub lõbusaid hetki nii üksi kui ka koos teiste muusikasõpradega.

NB! Noodialus puudub!

Lisainfo

Bränd

Põhimaterjal

,

Sobilik vanus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “süntesaator Animambo”